O NAS

Blog zaczeliśmy prowadzić z myślą o naszych bliskich, żeby mogli na bieżąco śledzić nasze wyjazdy. Dla nas jest formą pamiętnika, do którego często wracamy i przypominamy sobie wtedy, dlaczego warto planować kolejne podróże i wyjeżdżać chociaż na chwilę.

Od pisania lepiej wychodzi Karolinie, która na co dzień zajmuje się projektowaniem wnętrz robienie zdjęć. Kubie z racji tego, że robi animacje bliski jest film. Te formy zapisu odwiedzanych miejsc i przeżytych momentów podczas naszych wyjazdów dominują na blogu. U nas więcej zobaczycie niż poczytacie 😉

Najbardziej lubimy podróżować naszym busem Volkswagenem T3 . Mamy w nim wszystko, co w podroży nam jest potrzebne, a przede wszystkim wolność i niezależność. W miejsca, w które busem nie dojedziemy lecimy samolotem, dojeżdżamy autokarem lub pociągiem. Na miejscu przemieszczamy się transportem lokalnym, ostatnio najchętniej z plecakiem. Znaczną większość wyjazdów organizujemy samodzielnie i staramy się podróżować w miarę niedrogo. Większego znaczenia dla nas nie ma miejsce noclegu ale nie odmawiamy sobie w podróży wrażeń kulinarnych. Chyba najbardziej lubimy to, co stworzyła matka natura. Lubimy też poczuć klimat danego miejsca poprzez otaczających nas ludzi i jedzenie. Szukamy ciekawej architektury, wnętrz, designu i sztuki ulicznej oraz tej w galeriach. Jeździmy w miejsca, gdzie panują dobre warunki do uprawiania kitesurfingu i snowboardu. Podróże dają nam nowej energii do pracy, a odwiedzane przez nas miejsca i spotkani ludzie są również formą inspiracji do niej.

Mamy nadzieje, że znajdziecie u nas coś ciekawego, inspirującego czy przydatnego w waszej podróży.

„Take Vacations. Go as many places as you can. You can always make money.You can’t always make memories”

KARO I KUBA